Ana Sayfa   |     arma@armasistem.com     |   0 555 800 03 80
Demo
Firmanıza özgün Yapı?

NE-MA Network Marketing Yazılımları olarak sektöre getirdiğimiz farklı bir bakış açısı ile ürettiğimiz çözümler sayesinde aranan, kabul gören bir çözüm ortağı olmanın yanında, yaşayan sistemler ile, firmaların kurumsallığına değer katmaktayız.

Sistem altyapısının tamamen otomasyona dayalı işlemesi, hiçbir sürecinde manuel müdahale yapılamaması, sistemin güvenilirliğini artırmaktadır.

Sistemi oluşturan birimler arasındaki tam entegrasyon, sektördeki çözüm ortaklarımız tarafından beğenilmekte, bizi tercih etmelerindeki doğru kararlarına inançları gün be gün artmaktadır.

Yeni trend iş modeli” olarak geleceğin iş modeli arasında otoriteler tarafından kabul gören Network Marketing Sistemleri, “mevcut müşteri için yapılacak yatırımın, yeni müşteri kazanmak için yapılacak yatırımdan daha ucuz ve etkilidir…” sözünü bir kez daha haklı çıkarmakta, memnun müşteri kitlesinin sadakatinin kazanılması ile kartopu gibi büyüyerek, büyüklüğünün ve kontrolünün zor olacağı çığ gibi “büyüyen sistemlerin üretilmesine” olanak sağlamaktadır.

Sürecin taşındığı nokta, “otomasyonun gücü” olarak ta adlandırılabilir. İstatistiki ve matematiksel değerlere dayandırılarak üretilen otomasyonun, güvenilir, hatadan uzak, anlık ve sistematik verilere ulaşma olanağı sağlayacağı mutlak bir gerçektir.

Sistemin Temel Bileşenleri :

·Ürün Yönetimi

·Sipariş Yönetimi

·Ekip Yönetimi

·Prim Yönetimi 

·Franchise (Bayi) Yönetimi 

Demo Devremülk Takip Sistemi